Directreal Smile

Letná 5
Roh ulíc Hálková Letná

Otváracie hodiny:

Po-Pia 9:00-12:00 13:00-17:00
Radi aj v So-Ne po tel. dohovore :)

E-mail: smile@directreal.sk
Mobil: 0905 207 762
Mobil: 0918 410 660

O nás

V roku 2006 sme sa začali s Mariánom Patákom rozprávať o možnosti, založiť realitnú sieť formou franšízingu. Vznikol nápad Directreal, ktorý je dnes po 11 tich rokoch úspešným konceptom podnikania. Za tie roky existencie firmy , sme zrealizovali tisícky predajov a prenájmov nehnuteľností. Directreal Smile je logickým dôsledkom môjho pôsobenia v tejto úžasnej spoločnosti! Milujem svoju prácu a neskutočne ma baví pomáhať ľuďom, aj pri takých zásadných životných krokoch, ako je predaj, či kúpa nehnuteľnosti. Osud chcel, aby mi prišla do cesty možnosť, otvoriť realitnú kanceláriu Directreal Smile. Prijal som túto výzvu s nadšením a presvedčením, že sa mi spolu s mojimi TOP maklérmi, podarí vytvoriť najlepšiu kanceláriu v sieti Directreal. Držte nám palce a ak budete potrebovať pomôcť s predajom, prenájmom, či kúpou nehnuteľnosti, sme tu pre vás, našich klientov. Bez vás to nepôjde :-)


Emil Barbuščák

Referencie

5.01.2021

Veľmi pekne ďakujem Mgr. Anete Čaputovej za ústretovosť, ochotu a energiu, ktorú do tohto predaja vložila. Napriek mnohým komplikáciám doviedla tento "boj" do úspešného konca. Je to profesionálny maklér, ktorého práca naozaj baví aje to vidieť aj pri komunikácii. Ja môžem služby tak p. Čaputovej, ako aj samotnej realitnej kancelárie iba odporučiť aj ostatným. Ešte raz veľká vďaka!

Zuzana Švarc Harisová

26.03.2020

Neviem dobre písať po slovenský, ale všetko bolo super a veľmi profesionálne. Pani Čaputova bola skvela, na všetko sa starala a kontrolovala. Sme veľmi, veľmi spokojní. Ďakujem sa vašu prácu.