Späť na zoznam

Všetko najlepšie DIRECTREAL

vsetko-najlepsie-directreal
Dátum:23.02.2015

Ťažko tomu uveriť, ale fakty nepustia. Directreal oslavuje svoje ôsme narodeniny.
Od 14.februára 2007 sme prešli poriadny kus cesty a nazbierali nekonečné množstvo skúseností.
Dnes si už málokto spomína na to, ako sme tvorili názov firmy – bude to Flexireal, Direx alebo Dr.real? Vyhráva možnosť D – Directreal.
Tvoríme prvá logo a vyberáme farbu, ktorá nás bude najlepšie vystihovať. Áno, je to dravá a dynamická červená.
Prvým maklérom bola vlastne maklérka. Peťa je v Directreal dodnes a stále patrí medzi tých najúspešnejších maklérov.

Začíname s jednou kanceláriou v Bratislave, v septembri 2007 však prekračujeme hranice hlavného mesta a expandujeme na juh stredného Slovenska. Na svete je Directreal MM v Lučenci.

O rok neskôr je našich kancelárií po Slovensku už desať. V lete 2009 sa všetci stretávame a radíme. V Novej Bani bolo úžasne a odvtedy chodíme na celoslovenské stretnutia každý rok.

Prišlo to! Marec 2010 a my sme spoločne predali TISÍC nehnuteľností! Začiatkom ďalšieho roka je súčasťou Directreal už sto maklérov. Sme nezastaviteľní. Ideme ďalej. Prezentujeme sa na rôznych eventoch, organizujeme road show, naberáme stále viac a viac nehnuteľností. V 2013tom sa naše logo červená už na 30 kanceláriách a v roku 2014 sa dostávame aj za hranice Slovenska. Otvárame prvé tri kancelárie v susedných Čechách.

Je február 2015. Máme 35 kancelárií a takmer 2000 referencií od spokojných klientov. Za osem rokov našej existencie sme zalistovali 38.472 nehnuteľností, z toho sme 7.500 aj predali. Vytvorili sme vyše 16.100 pôdorysov, z čoho 3.500 bolo v 3D podobe.

Všetko najlepšie k ôsmym narodeninám patrí nám všetkým!
Pretože....MY sme Directreal!


Späť na zoznam